Угода користувача

Угода (далі – «правила», «угода») сайту binixo.in.ua (далі – «сайт», «портал»)

Використання інформаційно-аналітичного сайту binixo.in.ua Користувачем означає, що Користувач приймає і зобов’язується дотримуватися всі нижченаведені умови цієї Угоди.

Адміністрація сайту залишає за собою право вносити до Угоди зміни, які вступають в силу з моменту публікації. Текст актуальної редакції Угоди завжди доступний на сайті https://binixo.in.ua. Подальше використання порталу після внесення подібних змін означає вашу згоду з ними.

Основні терміни

Сайт (Портал) – сукупність розміщених у мережі файлів, об’єднаних адресним простором домену www.binixo.in.ua.

Користувач Сайту (Користувач) – будь-яка особа, яка здійснює доступ до Сайту, цим автоматично підтверджує повну згоду з положеннями Угоди.

Адміністрація Сайту (Адміністрація) – компанія Kft “Infinsacom” зареєстрована за адресою 1092 Budapest, Ráday utca 31. A. lház. fszt. 1., присвоєно податковий номер 26673819-2-43, телефон +36202114538, якій належать всі відповідні майнові права на Сайт і здійснює його адміністрування.

Контент – будь-яке інформаційно-значуще наповнення інформаційного ресурсу, в тому числі у вигляді текстів, цифр, рецензій, коментарів, анонсів, фото, відео, в тому числі новини та інші матеріали, залишені користувачем на Сайті під своїм Обліковим записом.

1.Публікація і використання матеріалів, розміщених Адміністрацією і користувачами Сайту

 1. Користувачі можуть надсилати матеріали для публікації на сайті за умови відповідності їх тематики сайту. Публікації матеріалів здійснюється адміністрацією з зазначенням автора.
 2. Всі матеріали, розміщені на сайті, відображають виключно думки їх авторів. Кожен відвідувач несе повну відповідальність за розміщену ним інформацію – у відгуках, блогах, коментарях.
 3. У коментарях заборонено хамство і образи, погрози, тиск, інші засоби впливу, флуд, тролінг.
 4. Копіювання матеріалів, розміщених на цьому сайті, можливе лише за умови посилання на нього. Матеріали у розділі «Статті» та «Блог» можуть бути скопійовані тільки за погодженням з адміністрацією сайту.

2.Права та обов’язки адміністрації і модераторів сайту

 1. Адміністрація має право в будь-який час і без попередження змінювати оформлення сайту і контенту.
 2. Адміністрація має право відправляти користувачам по електронній пошті і іншим засобом зв’язку повідомлення, що стосуються використання сайту.
 3. Модератор сайта, який призначається Адміністрацією, відстежує і вживає необхідних заходів, щоб розміщений на сайті контент, відповідав тематиці сайту. Модератор і Адміністрація сайту докладає всіх зусиль для того, щоб виключити з сайту недбалу, неточну, образливу, яка не відповідає дійсності або свідомо неповну інформацію.

3. Відмова від відповідальності

 1. Статті та коментарі, інший контент, який розміщений на Сайті, не є рекомендацією щодо вкладання грошей і не можуть розглядатися в якості спонукання до вчинення дій.
 2. Рейтинг мікрофінансових організацій, показник стабільності, будь-які інші оцінки, дані, рейтинги, порівняння, представлені на сайті – інформаційний продукт, який відображає думку Адміністрації і модераторів сайту. Всі оцінки і рейтинги не слід сприймати як рекомендацію до дії. Kft “Infinsacom” (адміністрація, модератори, інші люди причетні до інформаційного наповнення порталу) не відповідає за рішення фізичних і юридичних осіб, прийнятих виходячи з результатів використання сайту.
 3. Адміністрація сайту не несе відповідальність перед користувачем або будь-якими третіми особами за будь-які збитки, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, викликані в зв’язку з використанням сайту.
 4. Адміністрація сайту не несе відповідальності перед користувачем або будь-якими третіми особами за дії користувача на сайті; достовірність використовуваної/одержуваної користувачем на сайті; достовірність рекламної інформації, використовуваної/одержаної користувачем на сайті, і якість рекламованих в ній товарів/робіт/послуг; наслідки застосування інформації, використовуваної/одержаної користувачем на сайті.
 5. Адміністрація сайту не несе відповідальність за розміщені матеріали, коментарі, інформацію.
 6. Всі розрахунки, сортування, цифри, які розміщені на сайті, є орієнтовними. Адміністрація надає контент в ознайомлювальних цілях і не приймає претензій по недостовірності або помилковості розрахунків, тверджень, висновків.
 7. Всі пропозиції, наміри, ствердження та будь-які інші заяви не можуть розглядатися, як публічна оферта.
 8. Затримки або збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок непереборної сили, а також будь-якого випадку неполадок в телекомунікаційних, комп’ютерних, електричних та інших суміжних системах.
 9. Належне функціонування Сайту, в разі, якщо Користувач не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе ніяких зобов’язань по забезпеченню користувачів такими засобами.

4. Права і обов’язки користувача

 1. Користувач має право використовувати інформацію і функціонал порталу і звертатися до адміністрації сайту з метою вирішення спірних питань. Адміністрація сайту не гарантує обробку всіх запитів користувачів.
 2. Використовуючи інформацію з сайту, користувач усвідомлює і приймає ризики, пов’язані з її можливою ​​недостовірністю, а також з тим, що деяка інформація може здатися йому образливою, помилковою, грубою, непристойною.
 3. Опублікувати інформацію з обов’язковим посиланням на портал «binixo.in.ua».
 4. Задавати будь-які питання, що відносяться до послуг сайту: через Форму зворотнього зв’язку, розташовану за адресою: https://binixo.in.ua/uk/kontakti/.
 5. Користуватися Сайтом виключно в цілях і порядку, передбачених Угодою і не заборонених законодавством України.

5. На сайті забороняється

 1. Розміщувати будь-яку рекламу, за винятком випадків, санкціоновані адміністрацією сайту, а також в рамках сервісів розміщення комерційних оголошень і реклами, що надаються сайтом на умовах, що визначаються окремо.
 2. Розміщувати комерційні пропозиції, агітаційні матеріали, поширювати спам або будь-яку іншу нав’язливу інформацію.
 3. Розміщувати будь-яку інформацію, що порушує права користувачів або третіх осіб на об’єкти інтелектуальної власності.
 4. Будь-яким чином ображати користувачів сайту.
 5. Консультувати користувачів сайту, використовувати сайт в особистих цілях, щоб отримати комерційну вигоду.
 6. Завантажувати, публікувати і передавати іншим способом наступний контент: незаконний; образливий по відношенню до інших користувачів і третім особам; вульгарний, непристойний, порнографічного характеру; що містить сцени насильства, жорстокості; службового характеру або який не підлягає розголошенню; порушує права третіх осіб; рекламного характеру; що містить загрози, наклеп, що дискредитує інформацію; носить шахрайський характер; пропагує расову, релігійну, етнічну ненависть або ворожнечу, будь-яку іншу інформацію, що порушує права людини і громадянина.
 7. Використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми і методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для доступу, придбання, копіювання або відстеження змісту Сайту.
 8. Порушувати належне функціонування Сайту.
 9. Будь-яким способом обходити навігаційну структуру Сайту для отримання або спроби отримання будь-якої інформації, документів або матеріалів будь-якими засобами, які спеціально не представлені сервісами даного Сайту.
 10. Несанкціонований доступ до функцій сайту, будь-яким іншим системам або мереж, що належать до даного Сайту, а також до будь-яких послуг, що пропонуються на Сайті.
 11. Порушувати систему безпеки або аутентифікації на Сайті або в будь-якій мережі, яка належить до Сайту.
 12. Виконувати зворотний пошук, відстежувати або намагатися відслідковувати будь-яку інформацію про будь-якого іншого Користувача Сайту.
 13. Використовувати Сайт та його Зміст будь-якою метою, заборонених законодавством України, а також підбурювати до будь-якої незаконної діяльності або іншої діяльності, що порушує права Сайту або інших осіб.

6. Порушення умов угоди користувача

 1. Адміністрація сайту має право розкрити інформацію про Користувача, якщо чинне законодавство вимагає або дозволяє таке розкриття.
 2. Адміністрація сайту має право без попереднього повідомлення Користувача припинити і (або) заблокувати доступ до Сайту, якщо Користувач порушив цю Угоду або умов, містяться в інших документах по користуванню Сайтом, а також у разі припинення дії Сайту або через технічні неполадки або проблеми.
 3. Адміністрація сайту не несе відповідальності перед Користувачем або третіми особами за припинення доступу до Сайту в разі порушення Користувачем будь-якого положення цієї Угоди або іншого документа, що містить умови користування Сайтом.

7. Розрішення спорів

 1. У разі виникнення будь-яких розбіжностей або спорів між Сторонами цієї Угоди обов’язковою умовою до звернення в суд є пред’явлення претензії (письмового пропозиції про добровільне врегулювання спору).
 2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня її отримання, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.
 3. При неможливості вирішити суперечку в добровільному порядку будь-яка із Сторін має право звернутися до суду за захистом своїх прав, які надані їй чинним законодавством України.
 4. Будь-який позов щодо умов використання Сайту повинен бути пред’явлений протягом 5 днів після виникнення підстав для позову, за винятком захисту авторських прав на матеріали, які охороняються відповідно до законодавства.

8. Додаткові умови

 1. Адміністрація сайту не приймає зустрічні пропозиції від Користувача щодо змін цієї Угоди користувача.
 2. Відгуки Користувача, розміщені на Сайті, не є конфіденційною інформацією і можуть бути використані Адміністрацією сайту без обмежень.

9. Угода про конфіденційність і зберіганні персональних даних

 1. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою сайту та/або заповнення реєстраційних форм, в тому числі і з персональними даними користувачів, здійснюється Адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних Адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами Угоди; зобов’язується повідомляти в письмовій формі Адміністрацію сайту при бажанні виключити свої персональні дані з баз даних Сайту.
 2. У разі заповнення заявок на оформлення фінансових продуктів, персональні дані можуть передаватися наступним третім особам:
   • Системам зі збору статистики відвідувань порталу binixo.in.ua.
   • Мікрокредитним (фінансовим) організаціям.
   • Фінансовим брокерам (посередникам).
 3. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Kft “Infinsacom” в результаті відвідування відвідувачами її сайтів та/або заповнення реєстраційних форм, в тому числі і персональні дані користувачів, здійснюється відповідно до законодавства України.

У разі, якщо Ви не згодні з цими правилами, будь ласка, не використовуйте даний сайт.