Кредит на картку              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Приватні кредити

Більшість громадян України звертаються за фінансовою допомогою до мікрокредитних установ. Такий попит цілком відповідає тій економічній ситуації, яка склалася у нашій країні. Найчастіше банки відмовляють у позиках тим, хто має невелике фінансове забезпечення або нерегулярний дохід. Невелика заробітна плата та високі ціни на побутові товари, штовхають громадян звертатись за грошовою допомогою та отримувати кредит у приватних установах.

Наразі в Україні дуже багато організацій, які надають запозичення терміново, але є ризик потрапити на шахраїв. Тому компанія Binixo рекомендує ретельно обирати МФК для співпраці. Коли мова заходить про термінову допомогу слід звертатись до надійних сервісів.

Наша організація співпрацює з цілою низкою установ, які мають ліцензію на надання послуг в Україні. Звернувшись за допомогою до нашого сервісу, ви отримаєте реальні позики від перевірених приватних інвесторів.

Чому Binixo?

Кредитування 24/7

Без перевірки документів або доходів в будь-який час доби. Зручний інтерфейс дозволить швидко пройти процедуру заповнення заявки.

Зручно і просто

Виберіть пропозицію, яка вам підходить, а також спосіб отримання коштів. Binixo заощадить ваш час на самостійний пошук кредиторів.

Без комісій

Binixo не стягує жодних комісій. Підбір персональних пропозицій здійснюється безкоштовно. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями.

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Послуга приватного фінансування

Кредит від приватної особи – це отримання грошової підтримки під відсоток від мікрокредитних установ, які пропонують швидкі позики на спрощених умовах. Між позичальником та компанією складається кредитна згода, в якій прописуються умови отримання грошей. Займи у МФО надають змогу швидко розв’язувати нагальні проблеми без застави та запоруки.
Отримати гроші в борг можна без довідок, маючи при собі тільки паспорт. Розмір позики визначається в особистому порядку та залежить від ваших побажань і спроможностей обраної організації. Невелику суму займу можна оформити навіть з поганою кредитною історією. Такі кошти легко повертати, коли ви маєте неофіційну роботу або маленьку пенсію.

Умови кредитування:

Сума позики: 500 – 15 000 грн.
Щоденна ставка: от 0.01% до 2%
Річна процентна ставка: от 3.65% до 730%
Термін: 1 – 90 днiв
Способи отримання: готівкою, на карту

Кому надають гроші в кредит від приватних осіб?

Мікрокредитні установи висувають низку вимог до отримання приватної позики:

 1. Вік позичальника повинен бути старше 18 років.
 2. Українське громадянство та проживання на території країни.
 3. Наявність паспорту та ІНП.
 4. Зареєстрована картка банку.
 5. Телефон та підключення до інтернету.
 6. Адрес електронної пошти.

Кроки для отримання грошей

Приватна позика без застави надається в онлайн режимі після подання замовлення:

 • Заповніть анкету на сайті Binixo. Для того, щоб отримати необхідні варіанти запозичень, вносить особисті дані, ретельно перевіряючи наявність помилок.
 • Орієнтуючись на ваше замовлення, ми пропонуємо список можливих кредиторів. Оберіть найкращі варіанти позик відповідно до своїх бажань.
 • Перейдіть на сайт обраного позикодавця та підтвердіть згоду на співпрацю.
 • Очікуйте на підтвердження позики. Договір надійде до вашої поштової скриньки протягом 30 хвилин.
 • Кошти надійдуть на вашу картку, і ви можете одразу скористатись ними.

Переваги приватних кредитів

 • Швидкість оформлення та нарахування грошей від 15 хвилин до одного робочого дня.
 • Для подання замовлення використовують тільки паспорт та код ІНП.
 • Обробка замовлень триває в режимі онлайн та не потребує вашої присутності в офісі компанії. Це надає змогу отримувати гроші в борг за будь-яких умов. Ви можете знаходитись у зручному для вас місці.
 • Наш сервіс працює цілодобово, тому заповнити анкету можна коли завгодно, без прив’язки до часу.
 • Існує можливість отримати кредит на картку без перевірки кредитної історії та офіційного доходу.
 • Не треба запрошувати родичів в якості поручителів. Надавати довідки про майно та нерухомість.
 • Мікрофінансові установи обробляють замовлення з великим відсотком схвалень. Більшість з них пропонують новим споживачам першу позику під 0%.

Приклад розрахунку позики на 30 днів зі ставкою 1.8% в день

Сума позики, грн 1000 5000 15000
Вартість в день, грн 18 90 270
Сума до повернення, грн 1540 7700 23100
Річна процентна ставка, % 657,00%

Зазвичай, швидкі кредити надаються на короткий термін 60-90 днів. Вирішити за цей час складні життєві питання буде неможливо. Якщо за час користування запозиченням вам не вдалося налагодити свої справи, зверніться до установи з метою пролонгації згоди на необхідний термін.

Повертайте кошти достроково при будь-якої можливості, щоб уникнути штрафів та переплат.

Недоліки

При отриманні приватних запозичень можна зіткнутись з такими ризиками, як велика відсоткова ставка. Це викликано бажанням мікрокредитних установ запобігти втрачанню коштів через ризик невиконання боргових зобов’язань позичальником.

Погашення борга

Повертати швидкі мікрокредити також зручно, як і їх отримати.
МФО пропонують декілька варіантів на вибір: скористувавшись терміналом самообслуговування, сплативши карткою в особистому кабінеті або перерахував гроші через касу банка.
Усі пропозиції по сплаті заборгованості прописані у позичальному договорі. Ознайомитись з ними можна на сайті обраної установи.

Рекомендації

Отримуючи гроші в борг у приватної особи завжди пам’ятайте про мету цього кроку. Не слід брати запозичення на незначні примхи у вигляді нової одежі чи модного смартфона. Кредити виправдовують себе лише у невідкладних справах – здоров’я, ремонт оселі чи автомобіля. Обираючи суму позики враховуйте свою платоспроможність. Розмір запозичених коштів не повинен бути більше ніж 30-40% вашого сукупного доходу.

Намагайтеся заповнювати форму заяви без помилок, вказуйте тільки свої дані. Будь-яка нечесна інформація позбавить вас можливості отримати бажані гроші.

Завжди дотримуйтесь вказаних термінів оплати боргових зобов’язань, прописаних у згоді. Це допоможе уникнути штрафів та нарахування додаткових відсотків. Не слід забувати про негативний вплив прострочень на рейтинг вашої історії. Пам’ятайте, що з моменту підписання договору вся відповідальність по запозиченнях лягає на вас.

Як працювати з Binixo?

1

Вкажіть суму і термін

2

Заповніть анкету

3

Виберіть оптимальну пропозицію

4

Отримайте підтвердження та гроші