Про нас

Якщо склалася ситуація, у якій дуже потрібні гроші, то не треба бігти до родичів та знайомих, щоб позичити на деякий час. Достатньо отримати позику на вигідних умовах. У цьому питанні вам допоможе компанія Binixo. Сама вона не видає кредитні гроші, а виступає у якості кредитного брокера, який допомагає у пошуку фінансової організації, котра спеціалізується на позиках та пропонує позичальникам найкращі умови.

Компанія Binixo відома на ринку фінансово-консультаційних послуг з 2017 року. За цей час вона зарекомендувала себе з найкращої сторони та отримала довіру багатьох клієнтів. Кредитний брокер починав свою діяльність у Східній Європі, після чого отримав змогу розширити сферу своєї діяльності. Зараз послуги Binixo є доступними для позичальників з 13 країн світу. Головна особливість кредитного брокера полягає в тому, що клієнти, котрі отримують фінансово-консультаційні послуги, не сплачують жодних комісій.

На одній з центральних вулиць Будапешта – Радай – знаходиться головний офіс компанії. Felelősségű Társaság Infinsacom Korlátolt виступає власником. Зв’язатися з представниками компанії можна за номером +36202114538 або електронною поштою, надіславши листа на [email protected]

Наша мета

  1. Кваліфікована допомога особам, котрим потрібна позика за найвигіднішими умовами. Кредитний брокер консультує з питання кредитних умов та допомагає порівняти ці умови у різних фінансових організаціях.
  2. Надавати інформацію про українські кредитні організації та їх пропозиції щодо кредитної ставки, максимального розміру позики та строків кредитування.
  3. Навчати позичальників обирати фінансової організації з найбільш вигідними кредитними умовами, а також звертати увагу на положення кредитного договору.

Наші переваги

Ми у світі

Компанія Binixo стрімко розширює межі діяльності. Вже зараз кредитний брокер працює в Польщі, Болгарії та Україні, позику можна оформити в Іспанії, Колумбії, ПАР. Також Binixo працює з позичальниками на Філіппінах, в Бразилії, Аргентині, Індонезії, Колумбії та Мексиці, у В’єтнамі. І це тільки початок – далі позичальники з ще більшої кількості країн зможуть отримувати кваліфіковані послуги Binixo.