Кредит на картку              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Мікрокредити на карту

Мікрокредити користуються великою популярністю в Україні. Отримуючи регулярні відмови в банківських установах, позичальники все частіше звертаються до мікрофінансових компаній. Binixo – провідний брокер на ринку України. Ми можемо надати на ваш вибір великий список МФО з хорошими умовами. Використання нашого сервісу абсолютно безкоштовне і не потребує реєстрації. Ми пропонуємо отримувати позики у перевірених організацій, що мають офіційне оформлення.

Чому Binixo?

Кредитування 24/7

Без перевірки документів або доходів в будь-який час доби. Зручний інтерфейс дозволить швидко пройти процедуру заповнення заявки.

Зручно і просто

Виберіть пропозицію, яка вам підходить, а також спосіб отримання коштів. Binixo заощадить ваш час на самостійний пошук кредиторів.

Без комісій

Binixo не стягує жодних комісій. Підбір персональних пропозицій здійснюється безкоштовно. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями.

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Мікрокредит онлайн – що це за послуга?

Мікропозика – це передача невеликих сум в борг на короткий термін. Таку діяльність ведуть невеликі фінансові установи (МФО), згідно з нормами українського законодавства. На відміну від банківських послуг, оформлення та отримання грошей в МФО можна здійснити цілодобово, без довідок і без поручителів. Час очікування при перевірці заявки становить не більше пів години. Це можливість взяти мікрокредит з 18 років з мінімальними вимогами до позичальника.

Хто може претендувати на мікропозику онлайн?

Для оформлення мікропозик на карту необхідно:

 • бути повнолітнім. Кредити видаються тільки особам старше 18 років;
 • мати українське громадянство, підтверджене паспортом та ІПН кодом;
 • мати картку в банку України;
 • електронна пошта та телефон.

Умови кредитування:

Сума позики: 500 – 15 000 грн.
Щоденна ставка: от 0.01% до 2%
Річна процентна ставка: от 3.65% до 730%
Термін: 1 – 90 днiв
Способи отримання: готівкою, на карту

Оформлення позики

На сайті Binixo ви можете взяти мікрокредит. Для цього достатньо подати заявку онлайн:

 1. Заповніть форму анкети. Вкажіть свої дані без граматичних помилок. Не потрібно вписувати в анкету данні своїх родичів або знайомих. Це збільшує ваші шанси залишитися без грошей.
 2. Виберіть МФО. Сервіс Binixo надасть вам на вибір кілька кредитних організацій. Виберіть найбільш відповідну вам за запитом.
 3. Реєстрація на сайті МФО. Після переходу на сайт кредитора, потрібно буде підписати договір про співпрацю.
 4. Отримання грошей. Перевірка вашої заявки складе близько 30 хвилин. Після цього кошти зараховуються на вашу картку.

Привабливість мікрокредиту онлайн

Попит на мікропозики в Україні високий з декількох причин:

 • Більшість поданих заявок отримують 95% схвалень.
 • Позики надаються на різні цілі за спрощеною системою.
 • Малозабезпечені верстви населення можуть отримати кредит до зарплати на карту, а особи, що працюють неофіційно, без довідок про працевлаштування.
 • Весь процес від оформлення до отримання грошей займає 30 хвилин вашого часу. Це особливо актуально, якщо гроші знадобилися терміново.
 • Погашення у вільному режимі частинами або повністю. При достроковій виплаті мікропозик онлайн сума процентів перераховується, що дозволяє істотно заощадити на кредиті

Недоліки

Процентна ставка по кредиту набагато вище, ніж у банківських установах. Це допомагає фінансовим компаніям відвадити неплатоспроможних позичальників.

Не всіх може влаштувати короткий термін використання кредиту. Як правило, це 60-90 днів. Якщо ви берете велику суму, можна не встигнути її погасити.

Рекомендації

Використовуючи наші підказки, ви гарантовано зможете отримати гроші та вигідно скористатися всіма перевагами кредита:

 1. Якщо не платити мікрокредит в призначені терміни, може виникнути ризик нарахування штрафів і додаткових відсотків.
 2. Якщо з’явилася можливість виплатити кредит раніше зазначених термінів, обов’язково зробіть це. Так ви зменшите відсоткове навантаження і розмір виплат.
 3. Не приймайте поспішних рішень, більшість покупок можна ненадовго відкласти. Краще поступово зібрати решту суми, ніж заганяти себе в фінансову кабалу.
 4. Тверезо розраховуйте свої сили. Бажано, щоб розмір кредиту не перевищував 30-40% від вашого доходу або доходу вашої сім’ї.

Шукайте МФО, які пропонують позики акцією. Так ви зможете отримувати швидкі кредити під нуль відсотків, використовуючи пропозиції різних компаній.

Як працювати з Binixo?

1

Вкажіть суму і термін

2

Заповніть анкету

3

Виберіть оптимальну пропозицію

4

Отримайте підтвердження та гроші