Кредит на картку              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Кредити на картку без дзвінків

Часто фінансові проблеми виникають в нашому житті несподівано. Вихід з ладу побутової техніки, проблеми зі здоров’ям, раптова необхідність у від’їзді можуть застати нас зненацька. Розраховувати на швидке оформлення у банку кредиту на карту без дзвінка і перевірок в такій ситуації не доводиться. Простим рішенням в цьому випадку може стати звернення до мікрофінансових організацій. У МФО можна отримати миттєвий кредит цілодобово, без дзвінків і поручителів. Сьогодні в Україні видають мікрокредити велика кількість компаній. Не кожна з них дотримується інтересів заявників, нараховуючи на позикові кошти великі відсотки. Сервіс Binixo пропонує на ваш вибір тільки перевірені компанії, допомагаючи оформити найбільш вигідні позики.

Чому Binixo?

Кредитування 24/7

Без перевірки документів або доходів в будь-який час доби. Зручний інтерфейс дозволить швидко пройти процедуру заповнення заявки.

Зручно і просто

Виберіть пропозицію, яка вам підходить, а також спосіб отримання коштів. Binixo заощадить ваш час на самостійний пошук кредиторів.

Без комісій

Binixo не стягує жодних комісій. Підбір персональних пропозицій здійснюється безкоштовно. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями.

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Послуга отримання грошей без дзвінків

З приходом в наше життя інтернету оформлення мікропозик без дзвінків стало доступним всім прошаркам населення в будь-якій точці світу. Не потрібно відвідувати фінансові установи, вистоювати в черзі, шукати поручителів, збирати довідки про майно і доходи. Маючи при собі паспорт і код, можна оформити кредит онлайн без дзвінків оператора.

У більшості МФО час перевірки заявки та зарахування грошей становить не більше 30 хвилин. Отримати такий мікрокредит в Україні можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету.

Правила для отримання кредиту без дзвінків

Для оформлення кредиту позичальник повинен відповідати наступним вимогам:

 1. Відповідність за віком. Кредити на картку без дзвінків видаються тільки повнолітнім громадянам України, які досягли 18 років. В деяких організаціях на кредит можуть розраховувати тільки з 21 року.
 2. Громадянство України. Заявник повинен мати паспорт України, прописку або реєстрацію в країні.
 3. Наявність картки. До оформлення кредиту необхідно отримати банківську картку будь-якого банку України.
 4. Наявність телефону. Телефон повинен мати активний номер і доступ до інтернету.
 5. Електронна пошта. Заздалегідь зареєструйте акаунт на поштовому сервісі. На e-mail адресу ви будете отримувати відомості по кредиту.

Заповнення форми

На головній сторінці сайту Binixo знаходиться анкета. Після правильного заповнення анкети, ви зможете отримати кредит онлайн, без дзвінків цілодобово:

 • внесіть особисті дані. Прізвище, повне ім’я за паспортом, номер мобільного телефону, адреса електронної пошти;
 • виберіть умови по кредиту. Необхідно вказати суму і термін позики;
 • підберіть найбільш вигідного кредитора. Звертайте увагу на залишкову суму для погашення позики та розмір відсотків, що нараховуються;
 • підтвердіть намір взяти позику на сайті кредитора;
 • отримайте гроші. Після схвалення заявки та підписання угоди, очікуйте зарахування мікрокредиту на карту у встановлені кредитором терміни.

Переваги мікропозик без дзвінків

 • Доступні всім верствам населення.
 • До 95% затверджених заявок.
 • Надіслати анкету можна з будь-якого зручного для вас гаджету.
 • На оформлення позики витрачається не більше 15 хвилин.
 • Взяти позику можна, не ставити до відома родичів і знайомих.
 • Кредит оформляється за паспортом та ІПН коду, без поручителів і додаткових документів.
 • Взяти гроші без дзвінків можна з будь-якого міста України цілодобово.

При всіх очевидних перевагах отримання позики на карту без дзвінків і перевірок, існують деякі недоліки.

 • Всі мікрофінансові організації вимогливі до термінів повернення позикових коштів.
 • За недотримання домовленостей нараховуються штрафи та додаткові відсотки.
 • Через те, що гроші видаються терміново – нараховується сума відсотків набагато вища, ніж при оформленні банківського кредиту
 • Не всі МФО надають позичальникам кредит без з поганою кредитною історією.

Рекомендації

– При заповненні анкети потрібно вносити тільки свою особисту інформацію, зазначену в документах. Якщо будуть використовуватися чужі дані, в кредиті можуть відмовити.
– Після отримання списку з кредитними організаціями, уважно ознайомтеся з кожною з них. Можна пошукати відгуки про компанії в мережі інтернет, розпитати знайомих.
– Вибравши сервіс, вивчіть умови надання позики, розмір відсотків, що нараховуються і правила повернення грошей. Прослідкуйте, щоб в договорі не було вписано зайвих відсотків і додаткових плат.
– Заявники, які бажають отримати позики без роботи, повинні серйозно оцінити свою платоспроможність. Рано чи пізно гроші доведеться повернути.

Як працювати з Binixo?

1

Вкажіть суму і термін

2

Заповніть анкету

3

Виберіть оптимальну пропозицію

4

Отримайте підтвердження і гроші