Кредит на картку              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Кредит за 5 хвилин

Кредит за 5 хвилин – мрія будь-якого позичальника. І сьогодні вона стала реальністю, завдяки розвитку ринку мікрофінансових послуг. Більшість зареєстрованих на території України МФО надають послуги швидких мікропозик. Зіткнувшись з несподіваними фінансовими труднощами, можна легко вирішити таку ситуацію, отримавши позику на карту без дзвінків, офіційного працевлаштування і гарантії вашої платоспроможності.

На даний момент процедура оформлення та видачі кредиту сильно спрощена, завдяки використанню високотехнологічних інструментів. Процес обробки інформації позичальника відбувається в онлайн режимі, без залучення людських ресурсів. Це допомагає видавати кредит онлайн за 5 хв в будь-який час доби. Компанія Binixo, бувши кредитним брокером, допомагає потенційним клієнтам знайти надійного кредитора для оформлення грошових позик.

Чому Binixo?

Кредитування 24/7

Без перевірки документів або доходів в будь-який час доби. Зручний інтерфейс дозволить швидко пройти процедуру заповнення заявки.

Зручно і просто

Виберіть пропозицію, яка вам підходить, а також спосіб отримання коштів. Binixo заощадить ваш час на самостійний пошук кредиторів.

Без комісій

Binixo не стягує жодних комісій. Підбір персональних пропозицій здійснюється безкоштовно. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями.

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Кому доступні кредити за 5 хвилин?

На отримання кредиту  можуть претендувати всі охочі при дотриманні нижчеперелічених умов:

  • досягли віку 18 років і старше;
  • мають українське громадянство;
  • проживають на території України на момент оформлення;
  • мають на руках чинний паспорт і код ІПН;
  • власники банківської карти;
  • користувачі мобільних телефонів і мережі інтернет.

Також цією послугою можуть скористатися заявники, які мають кредит з поганою історією, студенти, пенсіонери та безробітні.

Умови кредитування:

Сума позики: 500 – 15 000 грн.
Щоденна ставка: от 0.01% до 2%
Річна процентна ставка: от 3.65% до 730%
Термін: 1 – 90 днiв
Способи отримання: готівкою, на карту

Як отримати кредит за 15 хвилин на карту?

Заповніть форму онлайн анкети. Вписуйте тільки свої реальні дані, перевіряйте грамотне написання інформації. Якщо в заявці буде виявлено помилки, в позиці можуть відмовити. В анкеті слід вказати прізвище та ім’я за паспортом, номер телефону та адресу електронної пошти. Наша компанія пропонує на ваш вибір список, що підходить під ваш запит мікрофінансових організацій. Ознайомтеся з умовами кредитування та виберіть компанію. Після схвалення вашої заявки, ви отримаєте гроші на номер зазначеної вами кредитної картки.  Оформити такий кредит можна в будь-який час, в будь-якому місці та навіть на ходу.

МФО схвалюють заявки на кредит без застави в 95% випадків. Для отримання мікропозик потрібно мінімум документів, тільки паспорт України та податковий код. Якщо у вас виникли непередбачені обставини та ви не можете повернути кредит в домовлені терміни, існує можливість пролонгації договору. Для цього потрібно зв’язатися з представниками кредитора і продовжити позику на необхідний час.

Як працювати з Binixo?

1

Вкажіть суму і термін

2

Заповніть анкету

3

Виберіть оптимальну пропозицію

4

Отримайте підтвердження та гроші