Кредит на картку              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Кредит з 18 років

Вступаючи до вищих навчальних закладів, молоді люди починають вести самостійне життя. Більшість студентів не мають фінансової підтримки від своїх родичів і їм доводиться розв’язувати фінансові питання самим. У когось виходить знайти підробіток, але робочих місць для студентів в нашій країні не так вже й багато. Отримати кредити для студентів в банку не вийде, потрібен постійний дохід і заставне майно. Сьогодні є простий і легкий спосіб забезпечити себе фінансово, звернувшись до мікрокредитних організацій, які видають позику безробітному на мінімальних умовах. Компанія Binixo допоможе вам взяти кредит з 18 років без довідок і поручителів. Наш сервіс є посередником між позичальником і кредитором. На нашому сайті ви знайдете список надійних кредитних організацій, з різними умовами кредитування.

Почему Binixo?

Кредитование 24/7

Без проверки документов или доходов в любое время суток. Удобный интерфейс позволит быстро пройти процедуру заполнения заявки.

Удобно и просто

Выбирайте подходящее для вас предложение и способ получения денежных средств. Биниксо сэкономит ваше время на самостоятельное изучение кредиторов.

Без комиссий

Binixo не взимает никаких комиссий. Подбор персональных предложений осуществляется бесплатно. Мы сотрудничаем только с проверенными компаниями.

ЗАПОЛНИТЬ ЗАЯВКУ

Що потрібно для оформлення позики з 18 років?

Кредит студентам видається на спрощених умовах:

 • особам які досягли 18 років;
 • при наявності паспорта України;
 • при наявності коду ІПН.

Крім цього, у вас повинна бути оформлена карта будь-якого банку, на яку надійде кредит.

Ви також можете взяти гроші готівкою, звернувшись в офіс обраної компанії.

Реєстрація заявки

Сервіс Binixo пропонує знайти мікрокредит у перевірених МФО, що мають ліцензію на роботу в Україні. Щоб подати заявку на позику з 18 років, перейдіть на головну сторінку нашого сайту:

 1. Заповніть онлайн анкету, вказавши прізвище, ім’я, номер телефону, адресу e-mail.
 2. Виберіть одну або кілька компаній з відповідними умовами із запропонованого списку.
 3. Зареєструйтеся на сайті кредитора і підпишіть угоду про позику.
 4. Отримайте СМС підтвердження і зарахування грошей на карту.

Як правило, кредити для студентів видаються з високим відсотком схвалень – до 95%. Ви отримаєте відмову на кредит під 0 %, якщо берете позику у кредитора вдруге.
Умови кредитування:

Сума позики: 500 – 15 000 грн.
Щоденна ставка: от 0.01% до 2%
Річна процентна ставка: от 3.65% до 730%
Термін: 1 – 90 днiв
Способи отримання: готівкою, на карту

Доступний кредит онлайн з 18 років

 1. Отримати кредит студенту на карту на сайті Binixo не складає великих труднощів.
 2. Всі представлені МФО мають реєстрацію та відповідні документи, тому отримання позики абсолютно безпечно. У мікрокредитних компаній відсутні вимоги щодо надання пакету документації. Все, що вам знадобиться, це паспорт і ІПН код. У виняткових випадках кредитор може поцікавитися джерелом постійного доходу позичальника.
 3. Заповнення анкети здійснюється протягом 10 хвилин. Так само швидко приходить підтвердження про позику від кредитора.
 4. Надіслати заявку можна з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет. Це доступно для всіх жителів України, у великих і маленьких містах.
 5. Наш сервіс працює цілодобово, а анкети обробляються в онлайн режимі. Тому, взяти студентський кредит, можна в будь-який зручний для вас час.
 6. Фінансові організації пропонують можливість продовження кредитного договору, в разі непередбачених обставин. Така процедура позбавить вас від зайвих платежів і відсотків.
 7. Для погашення грошових позик існує безліч способів. Можна вибрати найзручніший для вас.

Проблемні місця кредиту для 18-річних

Слабким місцем кредитів онлайн з 18 років є невеликий вибір мікрокредитних компаній. Більшість кредиторів воліють співпрацювати з клієнтами з 19 років, а деякі з 21 року. Оскільки в цьому віці у молодих людей більш ймовірний постійне джерело доходу.

Отримуючи швидкий кредит на картку, потрібно розуміти короткостроковість його використання, всього до 60-90 днів. За такий короткий період студенту буде важко знайти фінанси для покриття боргу.

МФО видають кредит студентам онлайн із завищеною відсотковою ставкою. Тому і сума погашення позики буде вище, ніж у банківських позичок. Це треба враховувати перед підписанням угоди, реально оцінивши свої можливості.

Як працювати з Binixo?

1

Вкажіть суму і термін

2

Заповніть анкету

3

Виберіть оптимальну пропозицію

4

Отримайте підтвердження і гроші