Кредит на картку              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Кредит цілодобово

Хто надає кредит цілодобово в Україні?

Банківські установи в Україні працюють з обмеженням у часі. Оформлення позик можливо тільки у робочу годину банку. А що робити, якщо гроші знадобилися невчасно і банки вже на відпочинку? У таких випадках є сенс звернутись до фінансових установ, які працюють цілодобово. До таких організацій відносяться мікрофінансові компанії, які здійснюють свою діяльність в режимі онлайн.
Попит на кредити онлайн в Україні зростає кожен рік. Це вигідно не лише кредитним установам, а і позичальникам. Замовити кредит за 5 хвилин можливо в будь-який час дня і ночі. Не має потреби звертатись до офісу та чекати в чергах. Скориставшись телефоном, можна взяти необхідні гроші не виходячи з оселі 24/7.
Компанія Binixo пропонує широкий вибір надійних платформ для замовлення запозичень на спрощених умовах. На нашому сайті ви можете обрати одну чи декілька організацій на ваш смак.

Чому Binixo?

Кредитування 24/7

Без перевірки документів або доходів в будь-який час доби. Зручний інтерфейс дозволить швидко пройти процедуру заповнення заявки.

Зручно і просто

Виберіть пропозицію, яка вам підходить, а також спосіб отримання коштів. Binixo заощадить ваш час на самостійний пошук кредиторів.

Без комісій

Binixo не стягує жодних комісій. Підбір персональних пропозицій здійснюється безкоштовно. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями.

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Як взяти кредит вночі?

Попит народжує пропозицію. Ринок фінансових послуг в Україні заповнений кредитними установами, які у свою чергу конкурують між собою за кількість потенційних позичальників.
Для того, щоб привабити до себе нових споживачів, МФО розширюють коло своїх можливостей.
В житті кожної людини можуть трапитись несподівані ситуації, тому можливість цілодобово отримати кошти, надає змогу швидко вирішувати фінансові потреби.

Умови отримання позики на карту цілодобово

Щоб отримувати швидкі кредити цілодобово, треба відповідати вимогам установ:

 • Вимоги за віком. Кредити надаються особам від 18 років. У деяких компаніях існують обмеження від 21 року. В цьому віці молодь починає працювати і має постійний дохід.
 • Громадянство. Отримати кошти можуть лише громадяни України, які постійно проживають на території країни. На момент заповнення заяви, паспорт і код повинні бути дійсними.
 • Наявність кредитки. Заздалегідь зареєструйте картку у будь-якому банку України. Карта повинна бути дієвою без прострочення.
 • Телефон, планшет або комп’ютер. Для онлайн замовлення треба мати доступ до інтернету та адресу електронної пошти. Всі коди підтвердження згоди надходять до пошти та телефону.

Кредит на картку онлайн цілодобово замовляється за допомогою анкети на цій сторінці Binixo:

 1. Особисті дані. Впишіть паспортні дані та перевірте наявність помилок.
 2. Телефон та e-mail. Укажіть номер телефону та адресу поштової скриньки.
 3. Позика. Рухаючи повзунки треба вибрати бажану суму кредиту та час його використання. Натисніть кнопку “Надіслати”.
 4. Установа. Сервіс Binixo пропонує список позикодавців, які відповідають вашим вимогам. Оберіть організацію та перейдіть на її сайт.
 5. Згода. Зареєструйтесь на сайті обраної установи та підтвердить позичальний договір. Маючи особистий кабінет у вас буде змога стежити за борговими зобов’язаннями.
 6. Отримання коштів. Після підписання згоди гроші до зарплати на картку надходять в середньому за 15 хвилин. Іноді у компанії можуть виникнути підозри в підробці даних. У такому випадку термін виплати коштів може затриматися до одного робочого дня.
Отримати позику

Як повернути борг?

При поверненні кредиту онлайн на карту цілодобово користуються широко поширеними способами:

 • перерахування грошей з карт Visa/MasterCard;
 • переказ в касі банку;
 • за допомогою терміналів (iBox, EasyPay, City24 та інших);

Переваги та недоліки цілодобових кредитів

Вагомим плюсом є можливість отримати гроші на картку без відмов цілодобово.
Платформа Binixo працює у вихідні та святкові дні 24/7.

Замовлення грошей відбувається в режимі онлайн та не вимагає від вас прив’язки до місця розташування. Оберіть зручну локацію, будь-то вдома або у магазині.

Мінімальні вимоги до документів. Знадобиться тільки паспорт та код. МФО не мають потреби у довідках про офіційні доходи, майно, нерухомість.

Мікропозики доступні для різних шарів населення віком від 18 років.

Зручна форма для заповнення буде до речі особам, які знаходяться на пенсійному забезпеченні.

Фінансові установи видають перші позики під 0 відсотків. Цим можна скористатись, та заощадити на кредиті.

Переказ грошей можна замовити на будь-яку кредитну карту України, яка є в наявності.

У багатьох компаніях існує послуга пролонгації позичальної згоди. Це стане в пригоді для тих, хто не зміг за термін дії кредиту, вирішити всі свої потреби.

МФК регулярно впроваджують пільгові послуги та бонусні програми для постійних споживачів.

Якщо позичальник не дотримується термінів погашення боргу та уникає своїх зобов’язань, кредитні установи можуть приймати ряд заходів для повернення коштів.
Наприклад, спеціалісти організації будуть надзвонювати родичам чи знайомим споживача з вимогами до сплати заборгованості. У складних випадках позикодавець може звернутися до колекторів.

Не завжди можна отримати кредит з поганою кредитною історією, якщо у вас не має підтвердження постійного заробітку. Також у позики буде відмовлено, якщо ви є малозабезпеченим студентом чи пенсіонером з мінімальною пенсією.

Швидкі кредити можуть видаватися під великий відсоток річних. Це слід врахувати перед прийняттям рішення. Особливо, якщо розмір позики немалий, відсоткова ставка може відігравати значну роль.

Рекомендації позичальникам

Щоб отримав кредит онлайн цілодобово на картку, ви не потрапили у боргову яму, прислухайтесь до наших порад.

Підходьте до вибору кредитної компанії з відповідальністю. На сайті організації знайдіть документи, які надають право здійснювати фінансову діяльність в Україні.

Також бажано отримати декілька відгуків від реальних клієнтів МФО. Якщо є можливість, пошукайте інформацію на просторах інтернету. Будь-які негативні дані про кредитора ставлять співпрацю з ним під питання.

Перед підписанням згоди треба ретельно перевірити вказані у договорі нараховані суми та проценти. Ознайомитись з умовами та термінами повернення грошей.

Пам’ятайте про відповідальність, яка накладається на вас після підписання згоди. Не порушуйте термінів погашення боргових зобов’язань. Намагайтеся повернути кошти достроково, щоб уникнути нарахування штрафів та додаткових відсотків.

Обирайте суму запозичень, виходячи із можливостей свого бюджету. Обміркуйте, як ви будете повертати позичені гроші, чи є можливість обійтися без кредиту.

Компанія Binixo пропонує не брати гроші в борг на незначні витрати. Знайдіть можливість додаткового заробітку або зверніться про допомогу до родичів. Якщо йдеться про придбання нових речей чи побутовій техніці, відкладіть покупку та назбирайте необхідну суму.

Як працювати з Binixo?

1

Вкажіть суму і термін

2

Заповніть анкету

3

Виберіть оптимальну пропозицію

4

Отримайте підтвердження і гроші