Кредит на картку              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Кредит готівкою в Україні

Відсутність достатнього і регулярного доходу у більшості населення України змушує шукати додаткову фінансову підтримку. Банківські установи видають кредит готівкою тільки після ретельної перевірки позичальника і за особливими умовами. Не всі можуть надати банку довідки про працевлаштування, а банк не може оформити позику без поручителів або клієнтам з поганою кредитною історією. Набагато простіше отримати вигідний кредит готівкою в Україні у мікрофінансових організацій. МФО надають позики на спрощених умовах і доступні більшості заявників. Сервіс Binixo є інтернет-посередником між позичальниками і кредиторами. Компанія співпрацює тільки з перевіреними МФО, які мають ліцензію на роботу в Україні.

Чому Binixo?

Кредитування 24/7

Без перевірки документів або доходів в будь-який час доби. Зручний інтерфейс дозволить швидко пройти процедуру заповнення заявки.

Зручно і просто

Виберіть пропозицію, яка вам підходить, а також спосіб отримання коштів. Binixo заощадить ваш час на самостійний пошук кредиторів.

Без комісій

Binixo не стягує жодних комісій. Підбір персональних пропозицій здійснюється безкоштовно. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями.

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Хто може взяти кредит готівкою?

Кредити без довідки про доходи надаються в наступних випадках:

 1. Заявникам, які досягли 18 років, а в деяких випадках старше 21 років.
 2. Тим, хто має українське громадянство, підтверджене паспортом та ідентифікаційним кодом.
 3. Особам, які проживають на території України.
 4. Позичальникам, які володіють банківською картою.
 5. Власникам активного номера телефону, електронної адреси та доступу до інтернету.

Умови кредитування:

Сума позики: 500 – 15 000 грн.
Щоденна ставка: от 0.01% до 2%
Річна процентна ставка: от 3.65% до 730%
Термін: 1 – 90 днiв
Способи отримання: готівкою, на карту

Рекомендації з оформлення заявки

Для оформлення позики можна особисто відвідати фінустанову або отримати гроші на карту, звернувшись за допомогою до нашого сервісу.
Після прийняття рішення взяти кредит готівкою, заповніть онлайн анкету на нашому сайті.

Внесіть відомості про себе у відповідні графи анкети. Вкажіть бажану суму кредиту та термін його використання. Перевірте правильність заповнення і відсутність помилок. Не заповнюйте чужі дані, правдивість інформації легко перевірити.

Після оформлення заявки ви отримаєте список можливих кредиторів. Виберіть для себе організацію з найбільш вигідними пропозиціями. На сайті МФО підтвердіть свою згоду на кредит. Уважно перегляньте всі пункти договору перед підписанням. Більшість компаній переводять кредити на карту миттєво, без затримок.

Переваги отримання кредиту готівкою

 • Безсумнівною перевагою швидких позик є мінімальні вимоги до позичальника.
 • Взяти готівковий кредит без довідки про доходи можуть як студенти, так і пенсіонери.
 • Позики видаються при наявності паспорта та ІПН коду, без поручителів. 95% заявок отримують схвалення від МФО.
 • Якщо повернення боргу є неможливим в зазначені терміни, існує процедура пролонгації кредитної угоди на деякий час. Для цього слід завчасно звернутися в кредитну організацію.

Недоліки

 • Як і будь-які фінансові операції мікрокредитування має свої підводні камені. Відсотки за позиками часто набагато вищі, ніж у банківської позики. Так МФО намагаються захистити себе від недобросовісних позичальників.
 • Максимальна сума, доступна до отримання – 15000 гривень. Якщо у вас суттєві проблеми з грошима, цих коштів може бути недостатньо.
 • Суворі вимоги до повернення боргу. Якщо ви вчасно не сплачуєте позику, кредитна компанія може дзвонити вашим близьким, розшукуючи вас. Якщо у вас кредит онлайн з простроченням, вам будуть нараховані додаткові штрафи та відсотки.

 

Як працювати з Binixo?

1

Вкажіть суму і термін

2

Заповніть анкету

3

Виберіть оптимальну пропозицію

4

Отримайте підтвердження і гроші