Кредит на картку              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Кредит з поганою кредитною історією

Починаючи своє знайомство з послугою банківського кредитування, не всі позичальники відповідально відносяться до дотримання умов погашення боргу. Це призводить до погіршення кредитної історії та тягне за собою неможливість отримання наступних позик. Банківські установи обережно ставляться до недбайливих клієнтів. Отримати черговий кредит без перевірки кредитної історії в банку буде важко. Особливо, якщо у позичальника немає постійного доходу або нерухомого майна під заставу. Щоб вийти з цього скрутного становища, треба звернутись до послуг мікрофінансових установ. В Україні на сьогодні працює велика кількість МФО, які видають швидкі кредити цілодобово на зручних умовах. Компанія Binixo є провідним посередником між позичальниками та фінансовими установами. Ми допоможемо отримати кредит з поганою кредитною історією в Україні.

Чому Binixo?

Кредитування 24/7

Без перевірки документів або доходів в будь-який час доби. Зручний інтерфейс дозволить швидко пройти процедуру заповнення заявки.

Зручно і просто

Виберіть пропозицію, яка вам підходить, а також спосіб отримання коштів. Binixo заощадить ваш час на самостійний пошук кредиторів.

Без комісій

Binixo не стягує жодних комісій. Підбір персональних пропозицій здійснюється безкоштовно. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями.

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Як взяти кредит з поганою кредитною історією та прострочкою

Отримати гроші в кредит без перевірки кредитної історії можна, оформивши заяву на нашому сайті:

 1. Заповнення анкети. Позику може отримати громадянин України віком від 18 років. В анкету треба занести особисті дані, які відповідають інформації в паспорті.
 2. Помилки. Після заповнення перевірте відсутність помилок у написі даних. Ухиляйтесь використовувати підроблені відомості або дані інших людей. Це допоможе нашому сайту скоріше підібрати для вас гарні пропозиції.
 3. Обрати установу. Отримавши перелік МФО, треба відібрати одну чи декілька установ. Обирайте, спираючись на свої потреби та можливості.
 4. Угода. Перейдіть на сайт обраної компанії та підтвердить свою згоду на отримання позики.
 5. Зарахування готівки. Переказ грошей триває до 30 хвилин. Кошти потрапляють на ваш рахунок і можуть використовуватись за призначенням.

Умови кредитування:

Сума позики: 500 – 15 000 грн.
Щоденна ставка: от 0.01% до 2%
Річна процентна ставка: от 3.65% до 730%
Термін: 1 – 90 днiв
Способи отримання: готівкою, на карту

Переваги та ризики кредитів без перевірки кредитної історії

 • Кредит у МФО отримати й швидше, і простіше. Вся процедура оформлення займає від 15 хвилин до 1 робочого дня.
 • Для заповнення анкети використовується тільки паспорт та код ІПН. Без довідок о доходах, без застави, без поруки.
 • Якщо ви звертаєтесь до установи вперше, ви можете взяти кредит без відсотків, але на короткий строк.
 • У багатьох компаній існує послуга перекредитування, якщо обставини склались не на вашу користь. Велика кількість варіантів для повернення заборгованості.
 • Цілодобова можливість оформлення кредиту з прострочкою у зручних для вас умовах.

Великим недоліком кредиту з дуже поганою кредитною історією є збільшена відсоткова ставка. МФО страхують себе від ризику залишитись без позичених коштів. Тому відсоток завжди вищий ніж у банків. Друге слабке місце позики – короткостроковість її дії, лише 60-90 днів. Дуже складно за цей час розв’язати серйозні фінансові проблеми.

На що впливає кредитна історія?

Кредитна історія (КІ) є у всіх громадян України, не дивлячись, були у вас позики чи ні. Якщо ви ніколи не звертались за запозиченнями у вас буде нульовий рейтинг по історії. Бувши постійним клієнтом банку та дотримуючись термінів сплати боргу, ви будете мати гарну КІ. Громадяни, які не змогли своєчасно повернути заборговані кошти через будь-які причини, мають погану КІ. Отримати кредит з поганою кредитною історією можливо тільки в деяких фінансових установах. Сервіс Binixo пропонує гарний вибір МФО, які надають позики готівкою на спрощених умовах.

Щоб отримати кредит без відмов скористайтеся нашими рекомендаціями:

 • Завжди треба серйозно ставитися до залучення чужих грошей у своє життя. Ми не радимо отримувати позики, не маючи для цього важливий привід.
 • Не беріть у борг великих сум, які будуть непіднімні для вашого бюджету. Розраховуйте суму позики таким чином, щоб вона складала 30-40% від сукупного доходу вашої сім’ї.
 • Перед підписанням угоди поцікавтеся репутацією позикодавця. Пошукайте відгуки про обрану МФО на сторінках інтернету, розпитайте знайомих або друзів.
 • Уважно читайте умови угоди. Зверніть увагу на прописані суми до сплати позики, відсоткову ставку, строки погашення кредиту. Не забувайте про особисту відповідальність за прийняте рішення.

В Україні кредит з поганою історією отримати важко, але можливо і ми завжди раді допомогти вам у цьому.

Як працювати з Binixo?

1

Вкажіть суму і термін

2

Заповніть анкету

3

Виберіть оптимальну пропозицію

4

Отримайте підтвердження та гроші