Кредит на картку              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Кредит для пенсіонерів

Ні для кого не є таємницею маленькі пенсії в Україні. Щоб триматися на плаву, багатьом людям похилого віку доводиться жити у складних умовах. Добре, якщо у пенсіонера є діти, які мають можливість підтримати його матеріально. Та більшість людей, які живуть на пенсійному забезпеченні, утримують себе самостійно. І якщо трапляється несподіване погіршення здоров’я, розраховувати доводиться тільки на себе.

Отримати надійний кредит для пенсіонерів в банку буде важко. Для цього треба зібрати безліч довідок про матеріальне становище, нерухоме майно та інші. Та і взагалі, банківські установи не дуже люблять позичати гроші малозабезпеченим громадянам.

Компанія Binixo пропонує отримати позики в мікрофінансових організаціях на спрощених умовах. МФО видають не тільки кредити пенсіонерам, а і гроші до зарплати на картку без довідок і поручителів. Ми допоможемо взяти позику на зручних для вас умовах, запропонував великий вибір надійних МФО.

Чому Binixo?

Кредитування 24/7

Без перевірки документів або доходів в будь-який час доби. Зручний інтерфейс дозволить швидко пройти процедуру заповнення заявки.

Зручно і просто

Виберіть пропозицію, яка вам підходить, а також спосіб отримання коштів. Binixo заощадить ваш час на самостійний пошук кредиторів.

Без комісій

Binixo не стягує жодних комісій. Підбір персональних пропозицій здійснюється безкоштовно. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями.

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Що необхідно?

Для отримання позики для пенсіонерів треба мати при собі паспорт та ІПН код. Важливо мати українське громадянство та проживати на території України. Процедура оформлення проходить в онлайн режимі, за допомогою мобільного телефону або комп’ютера. Для цього добре мати гарний інтернет та підключений зв’язок.

Умови кредитування:

Сума позики: 500 – 15 000 грн.
Щоденна ставка: от 0.01% до 2%
Річна процентна ставка: от 3.65% до 730%
Термін: 1 – 90 днiв
Способи отримання: готівкою, на карту

Як оформити кредит онлайн для пенсіонерів?

Сервіс Binixo працює з надійними та перевіреними кредитними установами. Звернувшись за допомогою до нашого сайту, ви маєте можливість подати заявку на мікропозику на зручних умовах.

Щоб взяти кредит пенсіонеру, заповніть онлайн заявку на сайті:

  • Внесення особистої інформації. В належні графи треба вписати свої паспортні дані (прізвище та ім’я). Уникайте використовувати підроблені відомості або дані своїх родичів. Вкажіть номер чинного телефону та e-mail адресу електронної пошти.
  • Вибір позикодавця. Після посилання анкети, вам надається перелік відповідних компаній. Ознайомтесь з умовами кредитування кожної з них та оберіть найвигіднішу.
  • Згода на позику. Перейдіть на сайт установи та підпишіть кредитний договір.
  • Отримав SMS підтвердження обраної позики, очікуйте надходження мікрокредиту на карту, не покидаючи оселі. МФО працюють на спрощених умовах, тому схвалення споживчих кредитів становить понад 95%.

Які переваги мають кредити пенсіонерам?

На відміну від банківських позик оформити кредит онлайн для пенсіонерів можливо без довідок і поручителів. Для оформлення буде потрібно мати лише паспорт та код ІПН. Не треба надавати ніяких додаткових паперів. Кредити видаються без підтвердження цільового використання позичальних сум.

Зручна форма для заповнення анкети та швидкість обробки наданої інформації (від 30 хвилин до 1 дня). При повторному зверненні можна отримати кредити за 5 хвилин, тому що дані будуть збережені на сайті установи. Якщо виникли несподівані обставини, є можливість продовжити позичальну згоду на деякий час.

Варіанти повернення боргу

Кожна установа висуває свої вимоги, як сплатити кредити пенсіонерам. Та зазвичай використовуються такі:

  • перерахування з карт Visa/MasterCard;
  • банківський переказ у касі будь-якого банку України;
  • переказ готівки у терміналах (iBox, EasyPay, City24 та інші).

Важливо

  1. Обираючи мікропозики важливо пам’ятати про дотримання умов згоди.
  2. Несвоєчасне погашення кредиту, може призвести до постійних дзвінків від позикодавця. Фінансові установи практикують дзвінки родичам та знайомим з вимогами до сплати позики.
  3. Боржнику будуть нараховані додаткові штрафи та відсотки (до 2% від суми запозичення).

Як працювати з Binixo?

1

Вкажіть суму і термін

2

Заповніть анкету

3

Виберіть оптимальну пропозицію

4

Отримайте підтвердження та гроші