Кредит на картку              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Кредит без відсотків

Приймаючи рішення оформити позику в банку або у мікрокредитній організації, можна зіткнутися з нарахуванням непосильних відсотків. Особливо якщо мова йде про невеликі короткочасні кредити до зарплати. Доводиться довго шукати компанію, яка видає позики онлайн під низький відсоток. Сервіс Binixo співпрацює з різними МФО і надає допомогу позичальникам з пошуку вигідних кредитів під низький відсоток. Багато фінансових установ рекламують послугу безвідсоткового кредитування. Але на ділі такі операції неможливі згідно із Законом України. Тому під рекламою позики без відсотків слід розуміти видачу коштів з мінімальною процентною ставкою 0,01%. Також потрібно враховувати, що гроші під 0 можна отримати, лише вперше звернувшись в кредитну організацію. Повторно оформити позику без відсотків не вдасться. При видачі позики перший раз без відсотків, МФО обмежують термін користування кредитом, як правило, до 15 днів.

Чому Binixo?

Кредитування 24/7

Без перевірки документів або доходів в будь-який час доби. Зручний інтерфейс дозволить швидко пройти процедуру заповнення заявки.

Зручно і просто

Виберіть пропозицію, яка вам підходить, а також спосіб отримання коштів. Binixo заощадить ваш час на самостійний пошук кредиторів.

Без комісій

Binixo не стягує жодних комісій. Підбір персональних пропозицій здійснюється безкоштовно. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями.

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Хто може взяти кредити онлайн під 0?

Як і звичайні кредити, позики онлайн без відсотків видаються на певних умовах:

 • вік заявника від 18 років і старше;
 • наявність громадянства України, паспорта та коду ІПН;
 • проживання на території країни на момент оформлення кредиту;
 • можливість приєднати телефон до інтернету і скористатися електронною поштою;
 • оформлена банківська картка одного з банків України.

Порядок реєстрації заявки

Якщо ви хочете отримати безвідсотковий кредит на карту, оформте заявку на головній сторінці нашого сайту:

 1. Заповніть онлайн-анкету, вказавши відомості про себе, дані по кредиту, номер телефону та адресу електронної пошти. Подавайте тільки достовірну інформацію, що стосується особисто вас. Оформляйте заявку на кредит за паспортом та ІПН коду. Не слід вписувати телефони і прізвища сторонніх осіб. Якщо кредитор виявить обман, вам відмовлять у позиці.
 2. Ознайомтеся зі списком запропонованих компаній і виберіть ту, що вам підходить. Оцініть МФО за умовами кредитування, строками, розмірами відсотків.
 3. Перейдіть на сайт обраної організації та підтвердіть обраний кредит, вказавши номер банківської карти.
 4. Підпишіть позикову угоду та отримайте кредит під 0 відсотків на карту.

Як повертати борг?

Кожна кредитна компанія встановлює свої умови повернення боргу. Детальний опис всіх вимог до оплати кредиту під 0 відсотків на картку викладено в кредитному договорі. Ознайомившись з угодою МФО, ви дізнаєтеся також правила погашення позики. Додаткову інформацію ви можете дізнатися на сторінці “Як повернути кредит”.

Позитивні сторони кредиту без відсотків

Безвідсоткова позика має широку популярність у населення завдяки своїй доступності та швидкості отримання. Від подачі заявки до зарахування грошей на карту проходить 15 хвилин. Тільки при раптових технічних проблемах цей процес може затягнутися до 1 дня.

МФО видають такий кредит онлайн без фото, без поручителів і великої кількості довідок.

Щоб взяти кредит без відсотка немає потреби їздити в офіс компанії і чекати в чергах. Вся процедура проводиться з телефону або комп’ютера. Також потрібне підключення до мережі інтернет.
Недоліки позик онлайн без відсотків

 • Молоді кредитні компанії охоче видають кредити онлайн без відсотків для залучення більшої кількості клієнтів.
 • Для всіх заявників, які отримують позику перший раз без відсотків, діють окремі умови. Як правило, позики видаються на термін до 60-90 днів.
  Але такі правила пропонуються один раз. Подальші позики можна буде отримати з нарахованими відсотками, які часто вищі, ніж банківські кредити.

Наш сервіс співпрацює з мікрокредитними компаніями тривалий час.

За цей період ми зібрали деякі рекомендації, як грамотно оформити перший кредит під 0 відсотків в Україні:

 • Вносьте плату за позикою завчасно, так ви уникнете нарахування штрафів і додаткових платежів.
 • Це основний документ угоди, вивчайте його уважно на предмет зайвих відсотків і комісій. Завжди можна звернутися до менеджера організації за поясненнями.
 • Реально оцінюйте свої фінансові можливості й не беріть позику, що перевищує ваш загальний дохід. В ідеалі позика повинна бути не більше 30-40% від бюджету.

Як працювати з Binixo?

1

Вкажіть суму і термін

2

Заповніть анкету

3

Виберіть оптимальну пропозицію

4

Отримайте підтвердження і гроші