Кредит на картку              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Кредит без офіційного працевлаштування

Де взяти кредит без офіційного працевлаштування

Ринок праці в Україні переповнений безробітними, які згодні на будь-які умови працевлаштування.
Знаходячись у скрутному становищі, працівники погоджуються на умови роботодавців отримати роботу неофіційно. І деякі приватні компанії, використовують цю можливість для уникнення сплати податку за робітника.
Та не усім громадянам невеликі зарплати дають змогу нормально існувати. Іноді виникають потреби у додатковому фінансуванні, особливо коли з ладу вийшло здоров’я.
Звертаючись до банків з метою оформлення кредитних коштів, громадяни без довідки з місця робот отримують відмови. Банки завжди дуже прискіпливо ставляться до громадян, що працюють без оформлення.
Тож, виникає питання, як взяти кредит без перевірок і дзвінків, тим хто працює неофіційно?
Відповідь є – це звернення по допомогу у мікрофінансові установи, які діють на спрощених умовах.
Сервіс Binixo співпрацює з багатьма компаніями, які надають гроші в борг позичальникам без офіційної роботи. Ми пропонуємо список надійних позикодавців, які мають право працювати на території України.

Почему Binixo?

Кредитование 24/7

Без проверки документов или доходов в любое время суток. Удобный интерфейс позволит быстро пройти процедуру заполнения заявки.

Удобно и просто

Выбирайте подходящее для вас предложение и способ получения денежных средств. Биниксо сэкономит ваше время на самостоятельное изучение кредиторов.

Без комиссий

Binixo не взимает никаких комиссий. Подбор персональных предложений осуществляется бесплатно. Мы сотрудничаем только с проверенными компаниями.

ЗАПОЛНИТЬ ЗАЯВКУ

Як оформляють кредити без офіційного працевлаштування?

МФК надають мікрокредити за наступними умовами:

 • Позичальник має бути старше 18 років. У деяких компаніях існують обмеження за віком від 21 року.
 • Громадянство України. На кошти в борг можуть розраховувати тільки громадяни України, які постійно перебувають на території держави.
 • Наявність паспорту. Для оформлення треба мати паспорт та код ІПН.
 • Зареєстрована картка будь-якого банку України. Кредитка має бути без заборгованості.
 • Треба мати робочий мобільний телефон, планшет або комп’ютер. Підключення до інтернету та електронну пошту.
 • Оберіть суму запозичення та терміни використання на сайті Binixo.
 • Впишіть у форму дані паспорту та перевірте помилки.
 • Сервіс Binixo надасть список можливих позикодавців, що відповідають умовам вашого кредиту. Оберіть компанію з найвигіднішими пропозиціями.
 • Зареєструйтесь на сайті обраної організації та підпишіть угоду.
 • Після схвалення співпраці гроші надходять на картку і можуть використовуватись.

Мікрокредитні компанії (МФО) надають позики без перевірок працевлаштування, без довідок про доходи та без наявності поручителів. Такі установи здійснюють свою діяльність в онлайн режимі через інтернет. Тому від споживача не вимагають відвідувати офіс компанії та збирати купу довідок. Оформлення займає 15 хвилин безпосередньої участі, виконується за допомогою мобільного телефону або планшету. Взяти кошти можна у будь-який час цілодобово.

Умови кредитування:

Сума позики: 500 – 15 000 грн.
Щоденна ставка: от 0.01% до 2%
Річна процентна ставка: от 3.65% до 730%
Термін: 1 – 90 днiв
Способи отримання: готівкою, на карту

МФК мають високий відсоток схвалень замовлень. Це розширює коло потенційних клієнтів та надає можливість скористатись послугою різним шарам населення. Для заповнення форми заяви потрібно мати при собі тільки паспорт та код ІНП.

Зручність кредиту без офіційного працевлаштування

На сьогодні, кредитування у МФО є легким способом вирішити фінансові потреби, для громадян, що працюють неофіційно. Такі кредити мають багато переваг перед банківськими позичками:

 • Кошти надаються за спрощеними умовами та мають великий відсоток схвалень до 95%.
 • Оформити заяву можна у будь-якому місці, облаштованому доступом до інтернету із дому, автівки або у магазині.
 • Замовлення обробляються цілодобово, без вихідних та свят. Тому у вас є можливість отримати швидкий кредит вночі, не виходячи з оселі.
 • Мінімальний пакет документів дає змогу оформити кредит коли це потрібно. Ви використовуєте тільки паспорт та ІПН. Немає потреби збирати довідки та шукати поручителів.
 • Для нових клієнтів установи пропонують першу позичку під 0 відсотків. А для постійних позичальників діють пропозиції на пільгових умовах з низькою процентною ставкою.
 • Якщо повернути гроші своєчасно не вдається, є можливість продовжити дію кредиту, звернувшись з проханням до менеджерів компанії.

Вади

Не дивлячись на те, що позики без офіційної роботи мають велику кількість прихильників, варто пам’ятати про обережність при їх оформленні:

 • Термін використання позички короткочасний – до 60 днів.
 • Велика відсоткова ставка річних у порівнянні з кредитними пропозиціями банків.
 • При затримці у поверненні коштів набирають чинності штрафні санкції. Можуть бути нараховані додаткові платежі. Тому варто завжди дотримуватись вказаних термінів.

Спосіб повернення позики

Існують різні способи погасити позикові кошти. Кожна установа пропонує цілу низку сучасних інструментів.
Усі можливі варіанти оплати прописані в кредитній угоді. Ознайомитись з запропонованими інструментами можна на сайті організації в особистому кабінеті.
Інформація про найбільш поширені способи погашення боргу.

Висновок

Кредити без офіційного місця роботи мають широке розповсюдження в Україні. Вони дають можливість швидко вирішити поточні фінансові потреби. Такою послугою можуть скористатись різні шари населення. Взяти кредит для пенсіонерів, студентів, матерів у декретній відпустці не буде проблемою. Сервіс Binixo рекомендує з відповідальністю ставитись до отримання коштів в борг. Тільки усвідомлений підхід дасть гарні результати та допоможе запобігти небажаним наслідкам.

Як працювати з Binixo?

1

Вкажіть суму і термін

2

Заповніть анкету

3

Виберіть оптимальну пропозицію

4

Отримайте підтвердження та гроші