Кредит на картку              за 5 хвилин!

Тіло кредиту грн

Оплата до

До оплати всього грн

Чому ми?

Кредитування 24/7

Без перевірки документів або доходів в будь-який час доби. Зручний інтерфейс дозволить швидко пройти процедуру заповнення заявки.

Зручно і просто

Виберіть пропозицію, яка вам підходить, а також спосіб отримання коштів. Binixo заощадить ваш час на самостійний пошук кредиторів.

Без комісій

Binixo не стягує жодних комісій. Підбір персональних пропозицій здійснюється безкоштовно. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями.

ОФОРМИТИ КРЕДИТ

Як отримати кредит?

1

Вкажіть суму і термін

2

Виберіть кращу пропозицію

3

Заповніть онлайн-заявку

4

Отримайте підтвердження і гроші

Швидкий кредит онлайн на картку в Binixo

Binixo – сервіс, за допомогою якого можна швидко і просто знайти повну інформацію по онлайн кредитам, ознайомитися з умовами мікрофінансових організацій, представлених на сайті, і відразу отримати позику на вигідних умовах. Оберіть суму та термін, заповніть просту заявку і отримайте миттєві гроші протягом 15 хвилин. Взяти кредит онлайн на картку будь-якого українського банку можуть також безробітні, студенти ВУЗів і коледжів, матері-одиначки, жінки в декреті, пенсіонери, позичальники з поганою кредитною історією та інші категорії громадян, кому банки зазвичай відмовляють.

Кредит онлайн в Україні

Більшість банків України, які пропонують послуги кредитування населення, дуже вимогливо ставляться до платоспроможності потенційних позичальників. Ретельно перевіряється ймовірність погашення позики, працевлаштування клієнта і можливість застави майна. Не всі бажаючі отримати швидкий кредит на картку можуть пройти такий відбір. Більш легким і швидким способом отримати гроші на картку в кредит є звернення до мікрофінансових компаній. У нашій країні онлайн позика від МФО – досить поширене явище. Таких компаній на сьогоднішній день чимало, і у кожної свої умови кредитування.

Компанія Binixo зібрала на своєму сайті велику підбірку перевірених МФО з бездоганною репутацією. Скориставшись послугами нашого сервісу, ви маєте можливість взяти терміновий кредит на карту на найвигідніших умовах.

Кому видають позики?

Щоб взяти миттєвий кредит онлайн потрібно виконати наступні умови:

Вік позичальника  від 18 до 92 років
Документи Паспорт України або ID карту, ІПН
Що потрібно – проживати в Україні на момент оформлення заявки;
– наявність активного номера телефону;
– заздалегідь оформлена банківська карта;
– E-mail, інтернет, * камера;
– мати достатній дохід для своєчасного повернення грошей.

Процедура оформлення позики онлайн

На нашому сайті розміщена форма для подачі заявки на оформлення позики.

Внесіть свої дані і отримаєте онлайн кредит на картку:

  1. У відповідних полях вкажіть свої ім’я та прізвище. Вписуйте тільки свої паспортні дані, не вказуйте чужу інформацію. Після перевірки заявки можна отримати відмову за недійсні відомості.
  2. Виберіть потрібну суму позики і термін її використання. Натисніть кнопку “Отримати кредит”.
  3. Після того, як заявка буде відправлена, сервіс Binixo надасть вам на вибір кілька мікрокредитних організацій. Вам потрібно ознайомитися з умовами видачі позики кожної компанії і обрати найбільш вигідну пропозицію. Серйозно підходьте до вибору кредитора, почитайте відгуки клієнтів і інформацію в інтернеті.
  4. Вибравши перевірену МФО, підтвердіть свій намір взяти позику на сайті установи. Після схвалення вашого запиту вам буде надіслано угоду про видачу кредиту онлайн. Ознайомившись з умовами отримання грошових коштів і повернення інтернет кредиту, підпишіть договір.
  5. Чекайте СМС повідомлення про зарахування коштів на банківську карту. Перед відправкою заявки перевірте правильність заповнення номера карти. Не вказуйте номера карт інших осіб, таку інформацію легко перевірити.

Для кого доступні онлайн кредити

Список можливих претендентів на моментальний кредит досить широкий:

На яку суму можна отримати онлайн позику?

Новим клієнтам, при першому зверненні, більшість компаній надають позику під мінімальний відсоток 0.01%. Здебільшого, сума видачі не перевищує 5000 грн. При повторному зверненні ліміт може бути збільшений до 25 000 гривень, а процентна ставка досягати 1,8%-2,2% в день.

Приклад розрахунку вартості позики під 0,01%

Сума позики, грн 1000 3000 5000
Період, днів 30
Вартість в день, грн 0,1 0,3 0,5
Сума до повернення на термін в 30 днів, грн 1003 3009 5015
Річна процентна ставка, % 3,65

Приклад розрахунку повторної позики з середньою ставкою 1.8% в день

Сума позики, грн 1000 5000 15000
Період, днів 30
Вартість в день, грн 18 90 270
Сума до повернення на термін в 30 днів, грн 1540 7700 23100
Річна процентна ставка, % 657,00%

Гроші в борг без проблем

Швидка позика – це відповідальний крок і поставитися до нього треба з усією серйозністю. Дотримуючись всіх умов договору, ви формуєте про себе сприятливу думку. Це буде сприяти отриманню наступних кредитів зі 100% схваленням. Наша компанія є кредитним брокером і допомагає всім бажаючим в підборі кредитних організацій на найвигідніших умовах в Україні. Співпраця з компанією Binixo має низку переваг. Використання нашого сайту для отримання миттєвого кредиту абсолютно безкоштовне.

Популярні запити